انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران- اخبار
انتصاب دکتر سید محمود مسیحا هاشمی به عنوان مدیر کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو از سوی دکتر محمدرضا شانه ساز انتصاب دکتر سید محمود مسیحا هاشمی به عنوان مدیر کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/6/7 | 
دکتر محمدرضا شانه ساز، معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذاو دارو  در حکمی،  دکتر سید محمود مسیحا هاشمی( عضو و دبیر انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران ) را به عنوان مدیر کل آزمایشگاههای مرجع کنترل غذا و دارو و تجهیزات پزشکی منصوب شد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر سید محمود مسیحا هاشمی
عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 
نظربه تعهد، سوابق ارزشمند و شایستگی های جنابعالی، به عنوان "مدیر کل آزمایشگاههای مرجع کنترل غذا و دارو و تجهیزات پزشکی" منصوب می گردید.
امید است به مدد الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، با بهره گیری از توانمندیهای فراوان درون و برون سازمانی و برخورداری از نیروهای متخصص کارآمد شاغل در آن اداره کل، در راستای تحقق ارتقاء کمی و کیفی نظارت و پایش محصولات سلامت محور در سالی که مزین به شعار رونق تولید میباشد، موفق و موید بوده و منویات دولت تدبیر و امید را جامه عمل بپوشانید.

انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران انتصاب مبارک آقای دکتر هاشمی را تبریک گفته و یرای ایشان در همه شئون زندگی آرزوی موفقیت دارد.

 
نشانی مطلب در وبگاه انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران:
http://isiaonline.org/find.php?item=1.66.107.fa
برگشت به اصل مطلب