-

بسمه تعالی 
انجمن علمی ایمونولوژی و آلرژی ایران با هدف اعتلای دانش ایمونولوژی کشور و ارتقای سلامت و بهداشت جامعه و تشویق اساتید و دانشجویان به پژوهش در مرزهای دانش و تولیدات دانش بنیان در حوزه های آزمایشگاهی تخصصی و ایمونوتراپی، در دوره جدید، فعالیت خود را با مشارکت گسترده اعضا در انتخابات، آغاز کرد.
 به یاری خداوند و با حمایت و هدایت اساتید پیشکسوت ایمونولوژی و با همت جوانان ایمونولوژیست کشور، امیدواریم در راه ارایه خدمت و حل مشکلات این حوزه گام های موثری برداریم.
 فعالیت های انجمن در قالب کمیته های آموزش و انتشارات، روابط عمومی و سایت، امور بین الملل، همایش ها، بالینی، آزمایشگاهی،  کمیته جوانان و اشتغال و مدیریت منابع مالی در حال انجام است. ضمنا انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران با حمایت علمی از دو مجله تخصصی ایمونولوژی و برگزاری ۱۴ دوره کنگره ایمونولوژی و همچنین کارگاه ها و سمپوزیوم های تخصصی، آخرین دستاورد های  علمی ایمونولوژیست های کشور را به علاقمندان داخلی و خارجی عرضه کرده است. 
 در پایان از همه اساتید و دانشجویان رشته ایمونولوژی در زمینه های مختلف دعوت به همکاری کرده و پیشاپیش از ارایه ایده ها و پیشنهادات سپاسگزاریم. 

دکتر سید محمود مسیحا هاشمی  
 دبیر انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران
 smmhashemi@sbmu.ac.ir

دفعات مشاهده: 6762 بار   |   دفعات چاپ: 923 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2015 All Rights Reserved | Iranian Society for Immunology and Allergy

Designed & Developed by : Yektaweb